top of page

טבק לנרגילה ZOMO - מי זה? ולמה הוא הטבק האהוב ביותר עולם?

שלום לכל אוהבי הנרגילות!

הכירו את טבק הפרימיום ששיגע את העולם - טבק ZOMO!

אז נתחיל בכמה מילים על טבק לנרגילה זומו. הטבק מיוצר בפרגוואי ממש ליד גבול ארגנטינה ברזיל. זומו מייצרים מספר סדרות של טבק לנרגילה, ביניהם טבק בלונד שרובנו מכירים מטבק פרימיום אחרים כגון: עגלי, פומרי, סטארבז, 7 דייז, אל פאחר וכו', וכן טבק כהה העשוי מעלי טבק בארלי. בדרך כלל טבק כהה מזוהה עם טבק לנרגילה כגון טאנג'ירז, דארקסייד, דאפט, דיילי וכו'. אם מישהו תוהה, הטבק הבלונד הבהיר והטבק הכהה באים באריזות נפרדות שכן מדובר בשני מוצרים שונים אך בהחלט ניתן לעשות מיקס של שניהם באותו הראש!


מה ההבדל בין טבק לנרגילה בהיר (בלונד) לבין טבק לנרגילה כהה?


טבק לנרגילה בהיר או טבק בלונד בשפה המקצועית, מאופיינים בניקוטין נמוך כדי שתוכלו ליהנות מנרגילה באופן יומיומי וגם למעשני נרגילה שהם יחסית ''צעירים'' בתחום. החבר'ה שלנו במחסן שהם מעשנים ותיקים מעשנים במהלך היום טבק בלונד מאחר והם לא רוצים לתפוס ראש באמצע היום אלא רק לעשן ראש ברמה כזאת שתספק אותם עד שעות הלילה שאז בד''כ הם מעשנים ראש של טבק כהה שנותן באז רציני יותר.


אז לכל אלה שאוהבים טבק קצת חזק יותר כגון טבק עגלי, טבק נחלה או טבקים רוסיים כמו דארקסייד ודאפט אנחנו ממליצים ללכת על הטבק הכהה של זומו. הוא מיועד למעשנים וותיקים יותר ולכאלה שמחפשים את הבאז (תחושת היי קלילה שנגרמת מהניקוטין שבעלי הטבק).


 

סדרת ''חוויות העולם'' של זומו

סדרת העולם של זומו מציגה טעמים שהושפעו ממיקומים וארצות שונות בעולם. במקום לקרוא לטבק מסוים בשם הפרי, לדוגמא טעם אפרסק, הם בחרו בשם ''חומת דרקון'' אשר מתאר את החוויה הסינית עבור זומו שהם אפרסקים אסיאתיים בליווי אגסים מלון וקירור.

לרכישה לחץ כאן


טעם נוסף הוא טרופיקל אמזון שמגיע הישר מנהר האמזונס בברזיל, הטבק מכיל 8 מרכיבים הייחודיים לנהר המפורסם, בין הטעמים שבטעם: פירות טרופיים, פסיפלורה, ליים וקירור.

לרכישה לחץ כאן


הטעם האהוב עלינו בסדרת העולם הוא סיקרט אוף בבילון (הסודות של בבל) שמחזירים אותנו לממלכה הבבלית הקסומה. הטעמים המאפיינים את הטבק לקוחים ממקורות מקראיים ששם תוארו פירות הממלכה המצוינים וביניהם מלוני דבש ואבטיחים אקזוטיים.

לרכישה לחץ כאן


בתוך כל טעם ישנו תיאור מפורט שנכתב על ידי צוות המומחים שלנו. כל מה שנותר לכם על מנת לבחור את ''יעד הטיסה'' הוא ללחוץ על טעם שמעניין אתכם ולקרוא את התיאור המדויק שלו.


לרכישת טעמים נוספים של זומוסדרת הכוכבים של זומו


כפי שבטח כבר שמתם לב הברזילאים משוגעים על נרגילה ובמיוחד על טבק זומו וטבק פומרי. סדרת הכוכבים של זומו הושקה לאחרונה ונחלה הצלחה גדולה בכל העולם.


כוכב הראפ הברזילאי הונגריה קיבל טעם משלו שמאפיין אותו במיוחד שזה טעם מלון, אוכמניות ומנטה.


כוכבת האינסטגרם והרקדנית דני רוסו קיבלה טעם שמאפיין אותה- מתוקה ואהובה על כולם בדיוק כמו מסטיק בובלו הפופולרי ביבשת אמריקה בטעם תות ענבים ומנטה.לרכישת טעם הונגריה

לרכישת טעם דני רוסו


ולגולת הכותרת:

קווינו שהוא בעצם הסטטיק ובן אל של ברזיל, או יותר נכון הרונלדו של הראפרים בדרום אמריקה. עם למעלה מ-25 מיליון עוקבים באינסטגרם ועשרות להיטים, קווינו הפך לכוכב הראפ הגדול ביותר של ברזיל. לאחרונה, בזומו יצרו שיתוף פעולה עם האמן שמבסגרתו הם השיקו טעם חדש שיישא את שמו. קווינו בחר בעצמו את הטעמים שייכנסו לטבק שלו שהם לימונדה ורודה מלווה בפטל ודובדבן שיוצרים טעם חמוץ מתוק שפשוט מתפוצץ בפה כמו בשיר ''טה טה טום'' שלו.


לסיכום, טבק זומו הוא טבק לנרגילה איכותי, צעיר, תוסס ומלא בטעמים חדשים ובשילובים מעניינים. ללא ספק טבק לנרגילה זומו הוא הכוכב העולה של השנים האחרונות וזו חברה שנשמע ממנה עוד הרבה.


תישארו בהאזנה למאמר שיצא בקרוב על סדרות נוספות של טבק זומו.


לצפיה בכל הטעמים לחץ כאן

bottom of page