טבק MUSTHAVE (מאסטהב) - הטבק הרוסי הטוב בעולם!


טבק פרימיום רוסי כהה מאסטהב

אם תשאלו כל רוסי שמעשן נרגילה בקביעות הוא מיד ייאמר לכם שטבק DarkSide (דרקסייד) זה כבר לא מה שהיה פעם והרמה שלו ירדה והחברה שמובילה את השוק בקטגוריית הטבק הכהה והחזק ברוסיה ובאירופה היא ללא ספק – מאסטהב Musthave! כן, זו לא טעות. עם יכולת ייצור של יותר מ-600 טון בחודש כאשר עומד מאחורי המותג תאגיד ענק מהעיר פוגר ברוסיה המייצר סיגריות, סיגרים וטבק יש להם יתרון רציני מול כל חברה רוסית אחרת.


שימוש בחומרי הגלם האיכותיים


טבק MustHave מיוצר מטבק עלי בארלי (עלים כהים) שלוקטו עפ''י קריטריונים מחמירים משבע ארצות שונות בעולם: ברזיל, ארה''ב, מלאווי, ארגנטינה, בנגלדש, איטליה וספרד.


הבחירה בעלי בארלי נובעת לא רק בגלל הגמישות של העלים בתהליך הכנת המוצר, אלא גם בגלל היכולת של העלים לספוג את הטעם המקסימלי של התמציות בחום בינוני.


בנוסף, טבק Musthave עושים שימוש בתמציות היקרות ביותר מרחבי העולם המבטיחות לכם טעמים מלאים ואמיתיים המחזיקים לאורך זמן.


תהליך קלייה ייחודי


בפעם הראשונה בתעשיית הטבק, מאסטהב (Musthave tobacco) מציגים טכנולוגיית קלייה מהפכנית המאפשרת שליטה והורדת רמת ההשפעות השליליות של עלי הטבק והגדלת ההשפעה החיובית של מרכיבי העלים כגון עמידות לחום וספיגת טעמים.


טעמים טבעיים


סממן שבולט בטבק Musthave אל מול שאר החברות המייצרות טבק כהה הוא הטעם הטבעי, החד, והפירותי של הטבק שהחברה פיתחה באמצעות שיתוף פעולה עם טובי מומחי הטעם מרחבי העולם כגון יפן, אירופה וארה''ב. כמו כן, נעשה שימוש בחומרי גלם יקרים ואיכותיים לתמציות הטעם הייחודיות.


הטבק מעניק למעשן תחושת באז קלילה עקב הניקוטין הטבעי שיש בעלי הבארלי הכהים, שהופכים את העישון לחוויה מרגיעה, נעימה ומלאת טעמים.מארז מלא סטייל


טבק Musthave ארוז בקופסת פלסטיק ניתנת לסגירה חוזרת השומרת על טריות הטבק שלכם בזכות המכסה הפנימי המעניק וואקום לטבק ומאפשר שמירה לאורך זמן של 100% מהטעם והארומה של המוצר.


פורמט האריזה הצליח כל כך ברוסיה שהרבה יצרנים מחברות מתחרות אימצו והתחילו לחקות את שיטת האריזה המהפכנית של מאסטהב.טבק עטור פרסים


בשנת 2019 נבחר טבק Musthave לטבק מספר 1 ברוסיה בפסטיבל ג'ון קליאנו היוקרתי. הבחירה במוצר מורכבת מפאנל שופטים מקצועיים וביניהם הבלוגר ויצרן הטבק ג'ון קליאנו שהכתיר בעבר את הנרגילה הטובה ביותר: מטפיר, אלפא- הוקה, מאמי קוסטום, ראשי אפגרייד וגחלי שאמאן (Shaman coal). החלק השני של השופטים הוא החלק החשוב ביותר, זה שאינו יכול להיות משוחד בשום צורה והוא – קהל המעשנים. אלפי מעשנים בחרו בטבק מאסטהב כטבק הטוב ביותר לשנת 2019 וכזה שפרץ את הדרך בזכות הטעמים והארומות המיוחדות שלו.


איך להכין ראש לנרגילה למיצוי היכולות של טבק MUSTHAVE


1. בחר את הראש המתאים


אחד המרכיבים החשובים בהכנת ראש איכותי, כזה שיחזיק לפרק זמן של 60-90 דק' ויעניק לכם הנאה מושלמת הכוללת טעם מלא ועננים סמיכים, הוא בחירת ראש איכותי לנרגילה.


ראש נרגילה איכותי עשוי בד''כ מחימר איכותי אשר מאפשר חימום טבק בצורה אופטימלית ברמת חום שלא תשרוף לכם את הראש אלא תחמם אותו בהדרגתיות לאורך כל הסשיין.

ישנם סוגים שונים של ראש חימר כמו למשל חימר אמריקאי לבן שממנו עשויים ראשי אלפקה האיכותיים שמיוצרים בעבודת יד על ידי אמנים. ראשי אובלקו (OBLAKO) וראשי מון (MOON) העשויים חימר רוסי שעשוי מתערובת של חימר כהה. ככל שתערובת החימר איכותי יותר כך הראש יעניק ביצועים טובים יותר וכתוצאה – חווית העישון שלכם תשתפר.

2. הכנת ראש בצורה נכונה


כאשר אתם מכינים ראש של טבק במשקל שמופק מעלי טבק ברמה ירודה ותמציות זולות אתם צריכים ''להעמיס'' הרבה טבק בראש כדי לקבל טעם וכדי שהראש יחזיק יותר זמן ובד''כ דוחסים אותו פנימה.


בניגוד להכנת ראש של טבק במשקל, הכנת ראש של טבק מאסטהב (MUSTHAVE) לא מצריכה שימוש בכמות גדולה של טבק. שימוש בכ-10-15 גרם של טבק מאסטהב יעניק לכם סשיין מהנה של 60-90 דק עם טעם מלא ועננים סמיכים.