נרגילות - מהו מכשיר לניהול חום (מכשיר HMD) לראש הנרגילה?

המכשירים לניהול חום (מכשיר HMD) נכנסו לסצנת מעשני הנרגילות בשנת 2013 בערך ומאז הפכו במהרה לאביזר המבוקש ביותר בקרב קהילת מעשני הנרגילות.


במהלך השנים האחרונות, המכשירים לניהול החום התפתחו וכיום תוכל למצוא מגוון עיצובים ייחודיים הפונים לכל סוגי המעשנים.


במאמר זה נסקור מהו מכשיר ה- HMD (מכשיר לניהול חום)? נציג את מכשירי ה- HMD הטובים ביותר שקיימים כיום בשוק בתקווה שהמידע שבמאמר יעזור לך להחליט איזה HMD הוא המתאים ביותר לסגנון העישון שלך.


במאמר נענה על השאלות:


מה זה מכשיר HMD לניהול חום?


מהם מכשירי ה- HMD לניהול החום בנרגילה הטובים ביותר בעולם?


איך מנקים את מכשירי ה- HMD באופן נכון?


מה ההבדל בין קלאוד לוטוס מזוייף לבין קלאוד לוטוס מקורי או כל מכשיר לניהול חום מקורי?מה זה מכשיר HMD לניהול חום?


ה- HMD הוא אביזר מאוד שימושי שמחליף לחלוטין את נייר הכסף שמכסה את הראש שלך או במקרים מסוימים ה- HMD עשוי לעבוד בשיתוף פעולה עם נייר הכסף במטרה לסייע בניהול כמות החום המועברת מהגחלים לטבק. מכשיר ה- HMD מאפשר לך לקבל יותר שליטה על חווית העישון שלך ובנוסף מונע משאריות וחלקיקי אפר שהתפוררו מהגחל בזמן עישון הנרגילה, לחדור לטבק ובכך מתקבל עישון חלק ומלא טעם!


בקצרה, מכשיר ה- HMD יעזור לגחלים שלך להחזיק מעמד לזמן רב יותר, ויאפשר לך להשתמש בפחות גחלים שיחסכו לך זמן וכסף.


ה- HMD מגיעים במגוון רחב של סגנונות ועיצובים שמתאימים לצרכים ספציפיים. אנחנו נסקור את מכשירי ה-HMD לנרגילה הטובים ביותר וההבדלים ביניהם.מכשירי ה- HMD לניהול החום בנרגילה הטובים ביותר בעולם!


1. קלאוד לוטוס פלוס - Kaloud Lotus Plus Heat Management System

הקלאוד לוטוס מיוצר ע"י חברת KALOUD ובמקור תוכנן עבור ראשי הפרימיום המרשימים שלהם Samsaris Vitria II, יחד עם זאת הקלאוד לוטוס עובד בצורה מושלמת עם כל ראש לנרגילה שיש לו "שפה" כמו ראשי אלפקה לרוק, אלפקה ליפצ'י וברוב הראשים בעלי קוטר של 3 אינץ (7 ס"מ)


אז אילו תכונות יש לקלאוד לוטוס פלוס?

  • מכסה עילי בעל פתחי אוורור לוויסות החום - צ׳ק!

  • מסילות מורמות בבסיס הקלאוד המונעות את כיבוי הגחלים בחלק התחתון - צ׳ק!

  • בסיס קלאוד רחב המאפשר כניסת גחלים בגדלים שונים כגון 27 מ''מ ,26 מ''מ, 25 מ''מ, 22 מ''מ וגחל מעוגל - צ׳ק!

לא בכדי הפך הקלאוד לוטוס פלוס לסטנדרט אליו שואפות להגיע חברות שונות וליחידת החימום הנמכרת ביותר בעולם.2. קלאוד לוטוס 2 - Kaloud Lotus II Heat Management System

הקלאוד לוטוס 2 (Kaloud Lotus II ) הוא הגרסה האחרונה של הלוטוס ומשתלב בצורה מושלמת עם הראש לקלאוד Samsaris Vitria. העיצוב החדש מאפשר לאוויר לעבור בקלות לאורך הלוטוס ומבטיח שהגחלים יישארו שלמים במהלך כל הסשן.


לקלאוד לוטוס 2 יש ידית שניתן לחבר בעת הצורך. הידית מתחברת לחלק העליון של הקלאוד 2 הדומה לכיפה או פרח ומשתמשים בו מתי שרוצים להניח את החלק העליון לקבלת חום גבוה יותר או מתי שרוצים להסיר את החלק העליון כשיש רמת חום טובה.


יתרון נוסף של הקלאוד 2 הוא שהחריצים שלו מוגבהים בכמה מילימטרים כך שאפר שנופל מהגחל במהלך הסשיין לא ייפול לתוך הראש שלכם ו''ילכלך'' את הטבק ובכך בעצם תקבלו העברת טעמים טובה יותר.3. פרובוסט - Apple On Top Provost Heat Management System

ה- PROVOST (פרובוסט AOT) הוא ה-HMD הפופולרי והותיק ביותר בשוק בגלל שהוא מאוד פשוט לשימוש ומתאים במיוחד למי שאוהב לעשן נרגילה עם נייר כסף. הפרובוסט מאפשר לגחלים לשבת קצת יותר רחוק מהטבק כדי למנוע מהטבק להישרף מהר מדי ובכל זאת מספק חום רב למשך כל סשיין העישון.


ל- PROVOST (פרובוסט) יש מכסה המאפשר לך לשלוט ברמת החום הנתונה במכשיר בכל זמן. בנוסף, החלק התחתון שלו בנוי כרשת ברזל מחוררת ולכן יש כל הזמן סירקולציית אוויר והגחל דולק בחלקו התחתון. מהסיבה הזאת חום הגחל נשאר יציב והטעמים של הטבק טהורים יותר. פיזור חום אחיד- הרשת המחוררת גם מאפשרת חלוקת חום אחידה כך שהטבק מתחמם ברובו בצורה שווה ולא נשרף בנקודות ספציפיות.


ה- PROVOST (פרובוסט) מעוצב כתפוח וחלקו העליון מסתובב. ניתן לעשן איתו כשהוא סגור לגמרי, פתוח למחצה, פתוח לרבע או שליש או כשהוא מוסר לגמרי לקבלת זרימת אוויר פתוחה במיוחד. העיצוב הייחודי והפשוט של הפרובוסט מאפשר לך שליטה מקסימלית בחום ובתוך זמן קצר מאוד אתה תלמד לשלוט בצורה מושלמת בחום של הראש שלך.לדעתנו ולדעת מעשנים מנוסים ובלוגרים רבים בארה''ב- הפרובוסט מאריך את זמן העישון ובסופו של דבר גם חוסך לכם גחלים.4. זפלין - Zeppelin Heat Management System

הזפלין הוא מכשיר ניהול חום לנרגילה שפותח ברוסיה ע"י חברה המתמחה בפיתוח מכשירי ניהול חום יוקרתיים בעיצובים ייחודיים ומהחומרים האיכותיים ביותר.


בניגוד ליחיד